Preloader

Sağlıklı gıdaya kolay ulaşım mottosu ile çıktığımız bu yolda donukal olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Donukal.com ailesi olarak, zaman tasarrufu yaparken iyi beslenmenin mümkün olduğunu önce ülkemize sonra tüm dünyaya ispat etmek için çalışmalar sürdürüyor sizleri iyi gıda ile buluşturuyoruz.

Biz Kimiz?

10 yıllık gıda sektör deneyimi ile tecrübenin verdiği erilliği birleştirerek yola çıkmış yeni bir firmayız. Şirket kurucumuz Ömer Melep ve akabindeki tecrübeli ekip ile çalışmalarımızı sürdürürken en iyisini ve en sağlıklısını hedefliyoruz. Bu noktada kendimize belirlediğimiz;

Misyonumuz:

Zamandan kazanırken aynı zamanda iyi beslenme imkânını her eve ve her bütçeye ulaştırmak temel görevimiz.

Vizyonumuz:

Radyo, TV, Posta Yoluyla Veya İnternet Üzerinden Yapılan Perakende Ticaret eylemlerine farklı bir bakış açısı kazandırmak temel vizyonumuz.

Belirlediğimiz bu vizyonda şunları gerçekleştiriyoruz:

Neler Yapıyoruz?

Donuk ürün sofralarınıza lezzet katmasının yanı sıra ailenize ve sevdiklerinize daha fazla vakit ayırmanızı sağlar.

Ürün hazırlamaya değil sevdiklerimize ayıracağımız vaktin önemini sağlıyoruz.

Hızlı dondurma işleminden geçen ürünlerin besin değerleri ilk günkü tazeliğinde korunurken, taze tüketilen ürünler üretildikleri andan itibaren hem besin değerini hem de lezzetini kaybetmeye başlar.

Dondurulmuş Gıda: Tazeliğinin doruğunda dondurulmuş sağlıklı lezzetlerdir.

Gıdanın dondurulması; IQF (tek tek dondurma) yöntemi ile hücre özsuyunun, gıdayı oluşturan içerikleriyle birlikte, çekirdek zarını çatlatmadan, dondurulması işlemidir.

Ürünler tam mevsiminde toplanıp en taze haliyle ve yüksek (-40 °C) dondurulduğu için tazeliğini ve besin değerini tüketim anına kadar korurlar.

Bu sayede ürünlerde hiçbir kimyasal madde olmadığını anlamış olur ve hep taze en taze ürünleri tüketiriz. Katkı ve yapay maddeler içermeyen ürünleri, istediğimiz zaman tüketebilir ve israfa yol açmadan kullanabiliriz.

Paketleme ambalajlarımız siz değerli müşterilerimiz için özel olarak tasarlanmıştır. Bir ürünü talep ettiğinizde paketleri açıp tüketim miktarı kadar paket içerisinden alıp tüketimini sağlayıp paketin devamının israf olmamasını sağlar ve hep en taze ürünü tüketmiş olursunuz.

Biz size bu ürünleri soğuk zincirin hiçbir halkasını atlamadan teslim ediyoruz sofranıza koyacağınız her ürünü el değmeden üretilip paketlenip şoklandıktan sonra, siz değerli müşterilerimiz için özel ambalajlarda yolculuklarına devam edip sofralarınızla buluşturuyoruz.