Preloader

Donuk ürün sofralarınıza lezzet katmasının yanı sıra ailenize ve sevdiklerinize daha fazla vakit ayırmanızı sağlar.

Ürün hazırlamaya değil sevdiklerimize ayıracağımız vaktin önemini sağlıyoruz.

Hızlı dondurma işleminden geçen ürünlerin besin değerleri ilk günkü tazeliğinde korunurken, taze tüketilen ürünler üretildikleri andan itibaren hem besin değerini hem de lezzetini kaybetmeye başlar.

Dondurulmuş Gıda: Tazeliğinin doruğunda dondurulmuş sağlıklı lezzetlerdir.

Gıdanın dondurulması; IQF (tek tek dondurma) yöntemi ile hücre özsuyunun, gıdayı oluşturan içerikleriyle birlikte, çekirdek zarını çatlatmadan, dondurulması işlemidir.

Ürünler tam mevsiminde toplanıp en taze haliyle ve yüksek (-40 °C) dondurulduğu için tazeliğini ve besin değerini tüketim anına kadar korurlar.

Bu sayede ürünlerde hiçbir kimyasal madde olmadığını anlamış olur ve hep taze en taze ürünleri tüketiriz. Katkı ve yapay maddeler içermeyen ürünleri, istediğimiz zaman tüketebilir ve israfa yol açmadan kullanabiliriz.

Paketleme ambalajlarımız siz değerli müsterilerimiz için özel olarak tasarlanmıştır. Bir ürünü talep ettiğinizde paketleri açıp tüketim miktarı kadar paket içerisinden alıp tüketimini sağlayıp paketin devamının israf olmamasını sağlar ve hep en taze ürünü tüketmiş olursunuz.

Biz size bu ürünleri soğuk zincirin hiçbir halkasını atlamadan teslim ediyoruz sofranıza koyacağınız her ürünü el değmeden üretilip paketlenip şoklandıktan sonra. Siz değerli müşterilerimiz için özel ambalajlarda yolculuklarına devam edip sofralarınızla buluşturuyoruz.